Podczas gdy niektóre produkty izolacyjne z których wykonywana jest izolacja natryskowa pianką PUR Poznań lepiej nadają się do samodzielnego wykonania, generalnie zaleca się, aby prace izolacyjne wykonał profesjonalny lub certyfikowany wykonawca izolacji. Jednak jako konsument musisz być poinformowany o dostępnych rodzajach materiałów izolacyjnych, jak omówiono powyżej.

Wyjaśnienie typów izolacji dachu –
Wszystko, co musisz wiedzieć o ociepleniu dachu lub poddasza – czyli czym jest izolacja natryskowa pianką PUR Poznań? Powiemy ci, jaka jest różnica między ociepleniem dachu skośnego i płaskiego oraz czy należy zainstalować zimną czy ciepłą izolację poddasza.

Najprostszą i najtańszą usługą jaką jest izolacja natryskowa pianką PUR w mieście Poznań jest klasyczna opcja zimnego strychu. Izolacja jest umieszczana nad i pomiędzy drewnianymi legarami, nad sufitem najwyższego piętra domu. Często nazywa się to po prostu izolacją poddasza.

Zapobiegnie ucieczce ciepła z części dziennej Twojego domu, ale pozostawi przestrzeń na poddaszu nieocieploną. Oznacza to, że zimą będzie zimno, a latem będzie ciepło.

Jest to dość łatwe do wykonania jako projekt typu „zrób to sam” i można kupić izolację poddasza w większości sklepów z artykułami dla majsterkowiczów.

Ocieplenie poddasza, izolacja natryskowa pianką PUR Poznań to jedyny rodzaj ocieplenia dachu, o który można ubiegać się, aby koszty zostały pokryte z dotacji. Dowiedz się więcej o dotacjach na izolację.