Kubki promocyjne, długopisy z reklamą istnieją już od dłuższego czasu. Najczęściej każdy ma przynajmniej jeden z nich w domu lub w biurze. Nawet jeśli teraz sprawdzisz swoją szafkę kuchenną, prawdopodobnie znajdziesz przynajmniej jeden promocyjny kubek tej firmy, z którą kiedyś pracowałeś.

Ale czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego wszyscy wciąż używają markowych kubków? Ludzki mózg to cudowna rzecz, która ma tendencję do podążania za bodźcami, które daje mu codzienne życie. Tak więc, jeśli chodzi o markowe kubki, wszystko jest bardzo proste – używamy ich, ponieważ są bezpłatne, dostępne i użyteczne.

Ale dlaczego są idealnym produktem promocyjnym takim jak długopisy reklamowe? Cóż, to dlatego, że nie tylko pomagasz ludziom, dając im drukowane kubki. Jednocześnie podnosisz świadomość marki bez wysiłku. Czy nie uwielbiasz zapachu świeżej kawy o poranku? A co powiesz na herbatę? Czy regularnie pijesz? Czy używasz długopisy reklamowe? Jeśli tak, to prawdopodobnie masz ulubiony kubek czy ulubione długopisy reklamowe. Ale czy wybrałeś go, czy jest to część kampanii promocyjnej konkretnej marki? Bez względu na to, czy jesteś nowym, czy doświadczonym właścicielem firmy, pod koniec dnia jesteś człowiekiem. Prawdopodobnie też kochasz darmowe rzeczy! I, podobnie jak inni zwykli ludzie, Twoi klienci również będą podekscytowani darmowymi, użytecznymi rzeczami takimi jak długopisy reklamowe.