Jeśli chodzi o projektowanie stron internetowych Trójmiasto lub przeprojektowanie strony internetowej, łatwo jest porzucić estetykę. Czy ten odcień niebieskiego wygląda dobrze? Czy logo powinno znajdować się po prawej czy lewej stronie ekranu?

Co jeśli umieścimy gigantyczny animowany GIF na środku strony podczas projektowania stron internetowych Trójmiasto? Jednak w świecie, w którym ludzie mają ponad 1,8 miliarda witryn, na których mogą potencjalnie trafić, musisz upewnić się, że Twoja nie jest tylko ładną twarzą. Powinien być zaprojektowany z myślą o użyteczności, łatwości obsługi witryny i doświadczeniu użytkownika (UX), jak przyjemnej interakcji z witryną internetową z Trójmiasta.

Teraz możesz spędzić lata na studiowaniu tajników jakimi jest projektowanie stron internetowych Trójmiasto, ale aby dać ci punkt wyjścia, przygotowaliśmy listę podstawowych wytycznych i najlepszych praktyk, które możesz zastosować przy następnym przeprojektowaniu witryny lub witryny początek. Następnie przejrzymy 10 funkcji, których potrzebujesz w swojej witrynie, aby zastosować te zalecenia w praktyce wykonując projektowanie stron internetowych Trójmiasto. Zanurzmy się.