Borówka amerykańska sprzedaż jest coraz bardziej popularnym dodatkiem do uprawy. Owoce bogate w przeciwutleniacze, łatwe w uprawie przez cały rok, o atrakcyjnym ulistnieniu i odpowiednie na mniejsze przestrzenie, łatwo zrozumieć, dlaczego są superfood w ogrodzie! Rośliny borówki amerykańskiej rosną naturalnie jako krzaczaste krzewy o wysokości do 1,5 m lub można je przycinać do 1 m wysokości. Niebiesko-szaro-zielone liście stanowią efektowny pokaz w letnim ogrodzie. Kwiaty pojawiają się w gronach różowo-białych, które są atrakcyjne dla trzmieli. Jagody są wspaniałym jadalnym żywopłotem. Posadź roślinę w odległości około 1m, aby stworzyć pyszny i atrakcyjny jadalny żywopłot. Jagody można sadzić przez cały rok. Im lepsza gleba, tym lepsze będą twoje jagody. Borówki preferują swobodnie przepuszczalną, bardziej kwaśną glebę z dużą zawartością materii organicznej. Najlepiej sadzić je w miejscach osłoniętych, dobrze odwodnionych, w pełnym słońcu.

Borówka amerykańska sprzedaż się opłaca! Jeśli zaczynasz od istniejącej grządki ogrodowej, kop w materię organiczną i kompost do swojej gleby. Zastanów się nad swoim klimatem jeśli borówka amerykańska ma być na sprzedaż, ponieważ jagody uwielbiają pewną ilość czasu na schładzanie. Wybierz roślinę, która będzie pasować do Twojego otoczenia. Większość borówek jest przynajmniej częściowo samopłodna, ale sadzenie kombinacji odmian tego samego typu zapewni dobre zapylenie krzyżowe, a tym samym dobre plony. Różne odmiany mają również różne kolory liści latem i jesienią, które wyglądają naprawdę oszałamiająco.

Blueberry Northern Highbush to odmiana pasująca do bardziej umiarkowanych regionów pomorza. Odmiany te kwitną w połowie wiosny i produkują jagody od grudnia do lutego. Przed sadzeniem namocz roślinę w wiadrze i pozostaw do odsączenia. Pomoże to zapobiec szokowi po przeszczepie i zapewni zdrowy start borówki. Wykop dziurę około dwukrotnie większą niż głębokość i szerokość bryły korzeniowej rośliny i częściowo wypełnij mieszanką truskawkową. Delikatnie poluzuj bryłę korzeniową swojej rośliny, aby borówka amerykańska sprzedaż rosła pięknie. Umieść drzewo w otworze i wypełnij mieszanką truskawkową Tui, upewniając się, że drzewo nie jest głębsze niż było w pojemniku lub torbie.