Od prostych kluczy zastępczych do szafek i biurek na dokumenty, po odświeżenie kluczy całych biur, żadna praca nie jest zbyt duża ani zbyt mała dla naszych ślusarzy wykonujących dorabianie kluczy samochodowych Okęcie. W rzeczywistości mamy długotrwałe relacje z zarządcami budynków biurowych, szpitali, szkół, sklepów detalicznych i innych nieruchomości komercyjnych w całym mieście. Organizacje te ufają nam we wszystkich swoich potrzebach w zakresie bezpieczeństwa drzwi. Jeśli potrzebujesz wymienić lub zduplikować klucz lub brelok, ślusarz gotowy do pomocy, aby wykonać dorabianie kluczy samochodowych Okęcie.

Nasz zespół pracował nad różnymi kluczami do zastosowań mieszkaniowych, samochodowych i komercyjnych w regionie St. Louis. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać pomoc lub umówić się na usługę. To zdumiewające, ile razy słyszymy „ale mój samochód miał tylko jeden kluczyk, kiedy go kupiłem”. Podobnie jak w przypadku większości zakupów z drugiej ręki, nie zawsze dostajesz wszystko, co robisz, kupując nowy. Wszystkie nowe samochody są wyposażone w co najmniej 2 klucze, warto jednak zlecić dorabianie kluczy samochodowych Okęcie trzeciego. Biorąc pod uwagę wysokie koszty związane z produkcją kluczyków od podstaw po ich zgubieniu, szaleństwem jest ryzykować przetrwanie tylko z jednym kluczykiem. Zdobycie zapasowego klucza PRZED jego zgubieniem może kosztować zaledwie 17 złotych, a jego zgubienie może kosztować tysiące, aby ponownie uruchomić samochód. Sprawia, że ​​kupowanie zapasowego zapasu, zanim zgubisz jedyny klucz, jest „bez mózgów”. Większość kluczyków samochodowych od 1995 roku zawiera technologie immobilizera znane jako „transpondery” wbudowane w kluczyk. Kopiowanie tych kluczy to praca specjalistyczna.


Firma Kluczyk dorabiające klucze samochodowe Okęcie posiada cały najnowszy sprzęt i wyszkolony personel do kopiowania 90% kluczy samochodowych używanych obecnie w Warszawie, zwykle za ułamek kosztów producenta samochodu. Nie musisz też rezerwować samochodu na cały dzień, większość kluczy do transponderów można skopiować na miejscu, podczas oczekiwania.