Nawet jeśli nie potrzebujesz formalnego szkolenia, aby założyć firmę transportową oferującą przewóz osób z Niemiec do Polski , potrzebujesz pewnych umiejętności. Będziesz musiał być zorganizowany, aby utrzymać planowanie, rozliczenia i zadania w porządku. Musisz być osobą troskliwą i współczującą, ponieważ Twoi klienci będą seniorami, osobami udającymi się do pracy do Niemiec. Będziesz musiał mieć zdrowy rozsądek, aby rozwiązywać sytuacje i pomagać w rozwiązywaniu problemów z kierowcami oferującymi przewozy osobowe z Niemiec do Polski . Będziesz także musiał być uczciwy, aby zdobyć zaufanie i lojalność swoich klientów.

Biorąc pod uwagę, że Twoja firma transportowa oferująca przewóz osób z Niemiec do Polski jest ukierunkowana na obsługę określonej grupy wiekowej, będziesz musiał skierować swoje działania marketingowe na tę grupę wiekową. Oznacza to poznanie osób, które świadczą inne usługi dla seniorów w Twojej okolicy. Reklamując swoje usługi w bezpłatnych witrynach ogłoszeniowych online, zwiększysz swoją widoczność bez dodatkowych kosztów.

Usługa jaką jest przewóz osób z Niemiec do Polski generuje od 25 do 60 złotych za godzinę. Twoje stawki spadną gdzieś w tym przedziale. Nawet jeśli pracujesz w niepełnym wymiarze godzin w wymiarze 20 godzin tygodniowo i pobierasz 70 złotych za godzinę, możesz zarobić 1700 złotych tygodniowo. Jeśli rozszerzysz swoje usługi, dostarczając dodatkowe elementy, które mogą wypełnić Twój biznesplan, masz szansę na zwiększenie tej stawki godzinowej i jeszcze większe zarobki. Aby to zrobić, zacznij od podstawowych usług odbioru i dostawy oraz dodawania dodatków po drodze.