Gospodarstwo agroturystyczne Wdzydze Kiszewskie znajduje się głównie w centrum lasów, nad z rozległym piaskiem wydmy oferując fascynujący dziewiczy krajobraz. Dla rodzin popularne są wakacje w wiejskim odosobnieniu jakim jest gospodarstwo agroturystyczne Wdzydze Kiszewskie, ponieważ na osiedlach często są zwierzęta, psy, koty, kurczaki, owce, osły, krowy, a zwłaszcza konie. Dzięki położeniu między morzem a górami dla całej rodziny jest wiele zajęć: od przejażdżek na ośle i lekcji jazdy konnej po trekking, piesze wędrówki, wspinaczkę, kajakarstwo i jazdę na rowerze.

Inne gospodarstwa agroturystyczne we Wdzydzach Kiszewskich wybierają rolnictwo ekologiczne i uprawiają wiele warzyw i owoców. Pszczelarstwo oraz produkcja oliwy z oliwek i wina są również bardzo popularne na Sardynii, więc smaczny miód jest często podawany na śniadanie, a posiłki na obiad są rafinowane oliwą z oliwek i podawane z kieliszkiem dobrego lokalnego wina. Skosztuj autentycznej kuchni sardyńskiej podczas pobytu na gospodarstwie agroturystycznym Wdzydze Kiszewskie.

Oczywiście, jeśli jesteś na wakacjach z rodziną lub planujesz podróż w obie strony, chcesz skosztować kaszubskiej kuchni i pysznych tradycyjnych potraw. Kuchnia ta jest podobna do włoskiej, są smaczne przystawki z owocami morza, salami i szynką i oczywiście dużo marynowanych warzyw, jako primo różnorodne dania z makaronu oraz jako drugie danie rybne i mięsne. Gospodarstwo agroturystyczne Wdzydze Kiszewskie zaprasza na wczasy – mile widziane rodziny z dziećmi!