Istnieje wiele przydatnych gadżetów dostępnych dla profesjonalistów. Niezależnie od branży, w której pracujesz, istnieje wiele wynalazków, które znacznie ułatwią ci życie zawodowe. To jest lista kilku przydatnych gadżetów, bez których nie możesz żyć.

1) Scanmarker to definicja przydatnego gadżetu. Wystarczająco mały, aby zmieścił się w kieszeni. Ten niesamowity wynalazek pozwala przenieść wydrukowany tekst na komputer za pomocą suwaka pióra. Prosta konstrukcja oznacza zwiększenie prędkości przetwarzania. Zamiast przesyłać zeskanowany obraz, Scanmarker przenosi go na wydrukowany tekst. Następnie możesz edytować wydrukowany tekst według własnego uznania.

2) Przenośna ładowarka do smartfona. Czy kiedykolwiek pracowałeś nad telefonem, gdy pojawia się przerażający komunikat 10% baterii? Ten przydatny gadżet jest dla Ciebie. Naładuj przed wyjściem z domu, włóż go do kieszeni i nigdy więcej nie martw się, że skończy Ci się energia.

3) Smartfon lub długopisy reklamowe. Jeśli nie mieszkasz w jaskini przez ostatnie 10 lat, usłyszysz o smartfonie. Czy kiedykolwiek myślałeś, co to jest przydatny gadżet? Ile innych gadżetów zastąpił ten komputer kieszonkowy lub notes wyposażony w długopisy reklamowe?

4) Ładowarka USB do zapalniczki. Ten przydatny gadżet jest koniecznością dla wszystkich sterowników. Zapewnij zasilanie wielu gadżetom, przenosząc zapalniczkę do ładowarki. Ten gadżet jest obecnie tak popularny, że producenci samochodów określają go teraz jako ładowarkę do gadżetów w nowych samochodach, a nie do tego, do czego został pierwotnie zaprojektowany i jest dziś znacznie bardziej popularny niż długopisy reklamowe.

5) Dysk flash Wiele osób może nie zgodzić się z rozpoczęciem przechowywania w chmurze. Pamięć flash jest nadal tak przydatna jak zawsze. Ten gadżet zapewnia dostęp do wszystkich plików w ruchu, bez konieczności polegania na dostępie do Internetu.

6) Urządzenie śledzące zamknięte w długopisach reklamowych. Praca za pomocą prostej technologii GPS pozwala znaleźć brakujące elementy. Niektóre są wyposażone w technologię dźwięku ułatwiającą lokalizację. Nie można już dłużej obwiniać za spóźnione prace nad zgubionymi kluczykami.