Twój telefon Huawei nie działa? Uruchom sprzęt do odzyskiwania i wyczyść partycję pamięci podręcznej. W niektórych przypadkach problem z czarnym ekranem może być wynikiem problemu z pamięcią podręczną systemu. Aby mieć pewność, że pamięć systemowa telefonu jest w najlepszym stanie, rozważ wyczyszczenie partycji pamięci podręcznej. Zmusi to urządzenie do usunięcia bieżącej pamięci podręcznej i zastąpienia jej nową z czasem.

Oto, co musisz zrobić, aby Huawei serwis Warszawa się udał: Wyłącz urządzenie. To jest ważne. Jeśli nie możesz go wyłączyć, nigdy nie będzie można uruchomić systemu w trybie odzyskiwania. Jeśli nie możesz regularnie wyłączać urządzenia za pomocą przycisku zasilania, poczekaj, aż bateria telefonu się wyczerpie. Następnie ładuj telefon przez 30 minut przed uruchomieniem do trybu odzyskiwania. Gdy telefon jest wyłączony, naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przyciski zwiększania głośności i zasilania przez co najmniej 10 sekund. Puść przyciski, gdy pojawi się logo Honoru. Krótko po zobaczeniu logo wyświetla się ekran EMUI z opcjami trybu odzyskiwania. Naciśnij przycisk zmniejszania głośności, aby przewinąć i zaznaczyć opcję Wyczyść partycję pamięci podręcznej. Następnie naciśnij przycisk zasilania, aby potwierdzić wybór. Użyj przycisków głośności, aby przewinąć i podświetlić kolejne opcje, a przycisku zasilania, aby potwierdzić wybór.

Przywrócenie ustawień fabrycznych również może pomóc. Aby wyczyścić telefon, należy spróbować, jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie zadziałało. Powinieneś spróbować tego rozwiązania tylko wtedy, gdy udało Ci się pomyślnie uruchomić telefon w trybie odzyskiwania i wyczyścić pamięć podręczną. Jeśli nic się nie stało po wyczyszczeniu partycji pamięci podręcznej, przywrócenie ustawień fabrycznych może to naprawić. Wyłącz urządzenie. To jest ważne. Jeśli nie możesz go wyłączyć, nigdy nie będzie można uruchomić systemu w trybie odzyskiwania. Jeśli nie możesz regularnie wyłączać urządzenia za pomocą przycisku zasilania, poczekaj, aż bateria telefonu się wyczerpie. Następnie ładuj telefon przez 30 minut przed uruchomieniem do trybu odzyskiwania. Następnie obróć telefon, przytrzymując naciśniętą kombinację klawiszy: Przycisk zasilania, przycisk zwiększania głośności.

Przytrzymaj przyciski, aż logo Huawei zniknie z wyświetlacza, a ekran stanie się czarny. Możesz teraz zwolnić przyciski. Spowoduje to teraz wyświetlenie menu rozruchu po chwili. Przejdź do wpisu „Wipe Cache Factory Reset” za pomocą klawiszy głośności, a następnie wybierz go za pomocą klawisza zasilania.

Wyślij telefon do Huawei serwis Warszawa o nazwie TelHelp. Jako użytkownik końcowy możesz zrobić tylko tyle – Huawei serwis Warszawa wykona za Ciebie resztę. Jak wspomniano wcześniej, jedną z możliwych przyczyn tego problemu może być awaria sprzętu. Chociaż ekrany telefonu są bardzo podatne na uszkodzenia po upuszczeniu lub wystawieniu na działanie elementów, w rzeczywistości są jednym z niezawodnych elementów każdego urządzenia. Chodzi o to, że nadal mogą stać się złe z powodu innych czynników, w tym błędów wewnętrznych. Jeśli nic nie zmieni się nawet po przywróceniu ustawień fabrycznych urządzenia, rozważ naprawę telefonu Huawei w serwisie w Warszawie.