Podczas rejestracji na zimowe obozy narciarskie będziesz musiał wypełnić formularz rejestracyjny dla swojego dziecka zawierający informacje medyczne i na wypadek nagłego wypadku. To będzie przechowywane w aktach na sezon rozpoczynający zimowe obozy narciarskie. Umieszczenie numerów telefonów komórkowych (lub alarmowych) w kieszeni dziecka jest doskonałym sposobem na przekazanie nam tych informacji, jeśli zajdzie taka potrzeba. Daj dodatkowy czas na wypełnienie formularzy, odebranie biletów na wyciągi i lekcje, wypróbowanie wypożyczalni i osiedlenie dziecka. Zajęte weekendy i święta mogą być gorączkowe.

Unikaj linii, przybywając wcześnie! Dzieci uczęszczające na zimowe obozy narciarskie są umieszczane w grupach o godzinie 9:15 na lekcje rozpoczynające się o godzinie 9:30 w budynku głównym. Dzieci są umieszczane w grupach o 13:15 na popołudniowe lekcje rozpoczynające się o 13:30. Bądź na czas, spóźnieni przybędą na lekcję!

Zarezerwuj wiele dni wcześniej zimowe obozy narciarskie dla dziecka, aby cieszyć się jak największymi oszczędnościami! Wielodniowe stawki za lekcje dotyczą tylko zajęć zarezerwowanych z wyprzedzeniem i nie można ich uaktualnić pierwszego dnia lekcji ani później. Aby dodać dni do istniejącej rezerwacji zimowych obozów narciarskich, musisz zadzwonić co najmniej 72 godziny przed pierwszym dniem lekcji.