W dzisiejszych czasach ludzie są zawsze w ruchu, co sprawia, że ​​promocyjne artykuły takie jak ołówki reklamowe czy smycze reklamowe są idealnym sposobem na reklamę Twojej firmy. Wystarczy przeczytać o tej oszałamiającej statystyce: przeciętna osoba publikuje około 8 000 publicznych wiadomości i dzwoni rocznie. To 8 000 szans na wyeksponowanie logo, niezależnie od tego, czy prezent technologiczny to przenośna ładowarka, rysik lub słuchawki douszne.

Moc przenośnych ładowarek:
Jeśli chodzi o promocyjne produkty technologiczne, najlepiej sprzedają się przenośne ładowarki. I nie bez powodu – są niedrogie, przydatne i mają dużo miejsca na twoje logo i dane kontaktowe. Klienci i potencjalni klienci zawsze będą pamiętać twoje imię, gdy wyciągniesz ich z przerażającej, wyczerpanej baterii! Nasz technologiczny gadżet to ładowarka samochodowa USB, która jest w wielu kolorach i jest kompatybilna z większością urządzeń. Wystarczy przeczytać tę recenzję: „Byłem mile zaskoczony jakością urządzenia. Mili ludzie z Promo5 wykonali świetną robotę, umieszczając również logo naszej firmy na urządzeniu i na kilku ołówkach reklamowych. Bardzo zadowoleni jesteśmy z gotowego produktu. Świetne ceny!”

Cieszymy się, że spodobały Ci się spersonalizowane gadżety reklamowe, takie jak ładowarki – ale pamiętaj, że w ofercie mamy ich znacznie więcej: ołówki reklamowe, długopisy reklamowe i torby reklamowe sprawdzą się równie świetnie! Jeśli znudziły Ci się standardowe gadżety reklamowe takie jak ołówki reklamowe, wybierz te związane z muzyką, czyli słuchawki douszne, słuchawki i głośniki to zawsze fajne gadżety promocyjne do zemdlenia. Mogą to być przedmioty z wyższej półki na prezenty lub bardziej dostępne przedmioty na prezenty na targach. Jeśli szukasz czegoś po przystępnej cenie, proponujemy organizer do słuchawek, który pomoże im utrzymać to wszystko razem. Chcesz naprawdę zaimponować? Wówczas grawerowany laserowo głośnik jest idealnym wyborem.