Biuro Tłumaczeń RS zostało założone w 2012 roku i stanowi kompleksowe centrum usług tłumaczeń różnych języków. Pomagamy firmom z całego świata komunikować się z ich obcojęzycznymi klientami, pracownikami i akcjonariuszami. Jako tłumacz przysięgły Wrocław współpracujemy z wiodącymi firmami informatycznymi na całym świecie. Ta współpraca dała nam solidne doświadczenie w lokalizowaniu stron internetowych i aplikacji dla firm, które chcą dotrzeć do szerszego grona odbiorców i zwiększyć zadowolenie klientów. Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w tłumaczeniu instrukcji technicznych sprzętu medycznego i pomogliśmy ponad 25 producentom w ponad 10 krajach na całym świecie zwiększyć satysfakcję klientów i sprzedaż na rynku polskim.

Stosujemy zasadę „czterech oczu” do wszystkich projektów: jeden lingwista tłumaczy tekst źródłowy na swój język ojczysty, a drugi lingwista dokonuje korekty tłumaczenia, zwykle wykonywanego wewnętrznie.

Nasza filozofia.
Jesteśmy wrocławskim dostawcą usług tłumaczeniowych, na którym możesz polegać. Nasze podejście obejmuje spersonalizowaną obsługę i elastyczne godziny pracy, które są dostosowane do potrzeb klientów w Europie i Ameryce, przy wsparciu sieci skupiającej wybranych, wysoce wyspecjalizowanych tłumaczy języka angielskiego. Pomożemy Ci przekazać właściwą wiadomość. Nasza reputacja doskonałości i oddania potrzebom naszych klientów mówi sama za siebie. Obsługa klienta jest jednym z naszych głównych priorytetów, dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc nawet po dostarczeniu projektu jakim jest tłumaczenie, które wykonuje tłumacz przysięgły Wrocław. Jesteśmy dostępni 24/7 o każdej porze roku, w tym w święta. Ponadto zapewniamy, że Twoje poufne informacje będą traktowane z najwyższą poufnością. Dokonaj właściwych wyborów – przed zainwestowaniem w tłumaczenia możesz mieć pytania.

A może masz mniej niż idealne doświadczenia z tłumaczami i szukasz porady, aby uniknąć popełniania tych samych błędów. Przydatne wskazówki znajdziesz w popularnym przewodniku dla kupujących w biurze RS tłumaczenia w mieście Wrocław.
Nasz przewodnik, który kupisz w naszym biurze tłumaczeń RS, jest doskonałym narzędziem dla właścicieli firm i dyrektorów marketingu, z pomocnymi wskazówkami dotyczącymi podejmowania właściwych decyzji dotyczących zakupu tłumaczeń. Możesz pobrać przewodnik w języku angielskim lub polskim w formacie PDF na naszej stronie www. Dzięki niemu poznasz nasz dokładny zakres obowiązków i obszary, w których będziemy mogli Ci pomóc, jako tłumacz przysięgły Wrocław.