Kurs fotografii w Krakowskiej Szkole Artystycznej zabierze początkującego fotografa na zaawansowany poziom w mgnieniu oka i wypełni wszelkie luki w wiedzy fotograficznej, które mogą spowodować, że nie osiągniesz pełnego potencjału. Będziesz mógł używać aparatu we wszystkich trybach ręcznych i zastosować zdobytą wiedzę w każdej sytuacji. Ten kurs fotografii sprawi, że poczujesz się całkowicie pewnie i będziesz mieć pewność, że Twoje zdjęcia będą się układać w kadrze z profesjonalnie wyglądającą fotografią. Kurs fotografii z KSA jest dla ludzi, którzy chcą poważniej traktować fotografię i pasują do entuzjastów entuzjastów lub każdego, kto chce, aby fotografia stała się ich zawodem.

W naszej szkole uczymy fotografii od 2002 roku i całe to doświadczenie idzie w kierunku dostarczenia wam sztuki i nauki fotografii, abyście nie tylko zrozumieli to przez 5 minut – zachowacie wiedzę na zawsze! Jest to jednorazowa inwestycja, która położy kres wszelkim nieporozumieniom, zapewniając jednocześnie dokładną i dokładną wiedzę o fotografii.

Poznaj pojęcia jakich nauczyć się podczas kursu fotografii:
Lekcja 1 – Wprowadzenie do fotografii. Zastanawiamy się, czym właściwie jest fotografia, i badamy naukę tego rzemiosła, odnosząc się do fotografii z przeszłości i aparatu obscura. Kamery i zalecany sprzęt.
Lekcja 2 – Zestawy kamer i zalecany sprzęt. Spójrz na różne typy zestawów kamer, które najlepiej wykorzystać do nauki i jakie są niezbędne elementy wyposażenia. Wprowadzenie do ustawień aparatu.
Lekcja 3 – Wprowadzenie do ustawień aparatu. Tutaj uczę różnych trybów automatycznych i ręcznych znalezionych w aparacie i dlaczego nigdy więcej nie użyjesz auto! Zostanie ustawione zadanie, które pozwoli ci wykonać pierwsze kroki, aby przejść w pełni ręcznie. Koncentracja na fotografii.
Lekcja 4 – Skupianie się – uzyskiwanie ostrych zdjęć! Będzie to lekcja pokazująca, jak łatwo uzyskać ostrość wszystkich zdjęć. Poznasz techniki i ustawienia aparatu, aby pomóc w kontrolowaniu ostrości, a zadanie zostanie ustawione tak, aby punkt ostrości był dokładnie tam, gdzie chcesz, za każdym razem! Linie wiodące w składzie!